
Електроскутер Maxxter E500 (Beige) 500 Вт
19 999 ₴
- В наявності
- Код: E500 (Beige)
+380 (97) 693-33-25
- +380 (99) 147-78-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Maxxter E500 - це ідеальний варіант для спокійної та безпечної їзди на невеликі відстані. Оснащений містким переднім кошиком. Мінімальна кількість пластику та міцний зовнішній металевий каркас дозволяють не боятися можливого пошкодження при активній експлуатації в найрізноманітніших умовах. Компактний формат, невелика вага і ергономічна конструкція цього скутера дозволяє використовувати його літнім людям.
Особливості
- Надійний безщітковий двигун
- Безкамерні, зносостійкі покришки
- Безпечна гальмівна система
- Інформаційний LCD-дисплей
- Антикрадіжна система
- Передній багажник для транспортування вантажу
- Додаткове місце для перевезення пасажира
Характеристики:
- Акумулятор: тяговий AGM, свинцево-кислотний
- Ємність акумулятора: 48 В / 12 А·год
- Пробіг на одному заряді: до 40 км (залежить від рельєфу і навантаження)
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Покришки: безкамерні
- Гальма: барабанні
- Максимальна швидкість: до 40 км/год
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Гума:
- висота профілю: 2.5 дюйма
- ширина профілю: 2.5 дюйма
- Діаметр зібраного колеса: 14 дюймів
- Час заряджання: 6-8 годин
- Максимальне навантаження: 125 кг
- Вага: 45 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Марка | Maxxter |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Maxxter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип | Електроскутер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 1000х400х570 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| ID | 1607821 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴











