Maxxter E1000 - ідеальний скутер для перевезення вантажів або для полювання/риболовлі. Оснащений містким переднім кошиком. Мінімальна кількість пластику і міцний зовнішній металевий каркас дозволяють не боятися за можливе пошкодження при активній експлуатації в найрізноманітніших умовах. Компактний формат, невелика вага і ергономічна конструкція цього скутера дозволяє використовувати його літнім людям.
ОСОБЛИВОСТІ
- Надійний безщітковий двигун
- Безкамерні, зносостійкі покришки
- Безпечна гальмівна система
- Інформаційний LCD-дисплей
- Антикрадіжна система
- Передній багажник для транспортування вантажу
- Додаткове місце для перевезення пасажира
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Акумулятор: тяговий AGM, свинцево-кислотний
- Ємність акумулятора: 48 В / 20 А·год
- Пробіг на одному заряді: до 50 км (залежить від рельєфу і навантаження)
- Потужність двигуна: 1000 Вт
- Покришки: безкамерні
- Гальма: барабанні
- Максимальна швидкість: до 40 км/год
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Гума:
- висота профілю: 2.5 дюйма
- ширина профілю: 2.5 дюйма
- Діаметр зібраного колеса: 14 дюймів
- Час заряджання: 6-8 годин
- Максимальне навантаження: 125 кг
- Вага: 62 кг
Доставка у Відділення НОВОЇ ПОШТИ безкоштовно!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Марка | Maxxter |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Вага | 62 кг |
| Виробник | Maxxter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип | Електроскутер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 1000х400х570 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| ID | 1607819 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴












