-5%

Електроскутер SUNRA K6 PRO (black) 2300 Вт 72В 38 А·год Графеновий
65 999 ₴
62 999 ₴
- В наявності
- Код: K6 PRO (black)
+380 (97) 693-33-25
- +380 (99) 147-78-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Півторакіловатний двигун і ємний графеновий акумулятор 72 В 38 А·год забезпечують власнику SUNRA K6 PRO збільшену тягову силу зі швидкістю 50 км/год і розширену дальність їзди на одному заряді – до 110 км. Функціональні деталі та продумані елементи зроблять поїздку не тільки приємною, але й безпечною. Система контролю зчеплення, дискові гальма, п’ятирівневе регулювання амортизації та бездоганна маневреність зроблять власника справжнім лідером на дорозі. Посилення металевою рамою по контурах корпусу убезпечить K6 PRO від випадкових падінь або аварій. Вантажний бокс в комплекті зі скутером.
Особливості:
- Світлодіодна система освітлення: обтічне габаритне світло. Дальність світла більше 50 м, яскравість фари 30000 cd
- Рама з високою несучою здатністю: виготовлена з високоміцної сталі, ефективно пом’якшує удари
- 298-мм заднє і переднє дискове гальмо: скорочує гальмівний шлях на 30%, гарантуючи вашу безпеку
- Гідравлічна амортизація: 5 рівнів регулювання амортизації
- Напівслікові шини: суперміцне зчеплення, не бояться вологих доріг
- Система TCS: поліпшене зчеплення і максимальний контроль на дорозі
- Плюс-сайз формат: довжина сидіння - 620 мм, довжина платформи - 370 мм, місткість багажника - 32 л
- Посилення металевою рамою: скутер оброблений металом, що убезпечить пластиковий корпус K6 PRO від аварійних ситуацій
- Модифікація вантажним боксом: ця версія скутера оснащена боксом для зберігання багажу
Характеристики:
- Максимальна потужність двигуна: 2300 Вт
- Номінальна потужність двигуна: 1500 Вт
- Акумулятор: 72 В 38 А·год (графеновий)
- Максимальна швидкість: до 50 км/год
- Пробіг на одному заряді: 110 км при 40 км/год
- Гальма: дискові та дискові + TCS
- Шина:
- Спереду: 90/90-12
- Ззаду: 90/80-12
- Стандартна вантажопідйомність: 75 кг
- Розміри: 1846 х 753 х 1145 мм
- Колісна база: 1319 мм
Доставка НОВОЮ ПОШТОЮ безкоштовно!


ВАЖЛИВО! Рекомендації щодо зберігання електричних скутерів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2300 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Дистанція пробігу | 110 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 38 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Виробник | PRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 860х1850х570 мм |
| Гарантія | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 999 ₴










