
Електроскутер Maxxter NERO (Green) 2000 Вт АКБ 60В / 24 А·год LiFePO4
55 999 ₴
- В наявності
- Код: NERO (Green)
+380 (97) 693-33-25
- +380 (99) 147-78-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нове покоління скутерів від Maxxter оснащене ємними літієвими акумуляторами. Вони майже не піддаються впливу температур, зберігаються довше, мають більший цикл заряду-розряду, заряджаються швидше та мають чеснішу витрату енергії порівняно з акумуляторами інших типів. Практичний металевий каркас захищає скутер від пошкоджень, а класичні інструменти керування транспортним засобом, такі як фари, поворотники, дзеркала заднього виду та інформаційний LCD-дисплей, роблять вас повноцінним і вагомим учасником дорожнього руху. Nero оснащений усіма необхідними функціями та елементами для подорожей у межах населеного пункту та за його межами.
Особливості:
- Потужний надійний двигун
- Ємний літієвий акумулятор
- Захисний металевий каркас
- Безкамерні зносостійкі покришки
- Інформаційний LCD-дисплей
- Антикрадіжна система
- Можливість перевезення пасажира
Характеристики:
- Акумулятор: літієвий
- Ємність акумулятора: 60 В / 24 А·год LiFePO4
- Пробіг на одному заряді: до 70 км (залежить від рельєфу і навантаження)
- Максимальна потужність двигуна: 2000 Вт
- Номінальна потужність двигуна: 1500 Вт
- Покришки: безкамерні
- Гальма: дискові
- Максимальна швидкість: до 50 км/год
- Час заряджання: 6-8 годин
- Навантаження: до 200 кг
- Вага: 119 кг (78 кг база, 41 кг батарея)
Преса та огляди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Марка | Maxxter |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 80 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Вага | 119 кг |
| Виробник | Maxxter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 24 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Тип | Електроскутер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 1780х850х570 мм |
| Гарантія | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 999 ₴










